УкраїнськаРусский
Головна Пейнтбол Тактика та виверти

Тактика та виверти

Тільки кіногерой Рембо може перемогти один, а ви - ні. Вам буде потрібна підтримка і кращий спосіб отримати її - грати у парі. Ви не любите математику? Але ви полюбите це: 2 > 1+1.

Image

Спочатку ви взаємодіятимете як окрема група. Як тільки ви відчуєте невимушеність в грі вас з вашим приятелем, Ви зіграватиметеся з іншими парами, поки не сформуєте команду.

Ми пропонуємо декілька тактичних прийомів.

Прийом з шомполом.

Сховавшись позаду укриття машуть шомполом в повітрі, щоб змусити супротивника думати, що Ви чистите вашу зброю. Ваш супротивник, який думає, що ви чистите зброю, як мінімум втратить пильність і вам буде простіше уразити його.

Порожня зброя.

Переверніть ваш маркер вверх ногами, щоб кулі не попадали в маркер і зробіть декілька пострілів, в такому положенні маркер стрілятиме в неодружену. Досвідчений гравець думатиме, що у вас закінчилися боєприпаси, втрачаючи при цьому пильність. Як тільки ваш супротивник відкриється, ви перевертаєте маркер назад і вражаєте його.

Пристрілка.

Якщо хтось ховається в укритті, ви поволі, по одній кульці стріляєте в те місце де останній раз з'являлася голова супротивника. Коли супротивник з'явиться наступного разу, ви будете вже націлені і ваші шанси уразити його значно зростуть.

Обманний крик.

Ви кричите товаришеві по команді, "у мене закінчилися кулі" або "у мене закінчилося повітря" Ваш супротивник, почувши ваш крик, напевно вирішить скористатися перевагою. Коли він це зробить, Ви зможете уразити його.

Ведіть Дурня.

Стріляючи в супротивника і бачивши, що кулі потрапляють поряд з ним, голосно кричите "йди", "суддя перевір", або що-небудь в цьому роді. Недосвідчений гравець думатиме, що ви його дійсно уразили і покине майданчик. Повірте, це дійсно працює!

Перекатування.

Треба рухатися швидко, але поле велике і невідомо, що чекає попереду. Один гравець йде вперед під прикриттям другого і сигналізує, що шлях вільний. Але не ідиті тим же самим шляхом, ваше завдання більше! Зупинитеся метрів на 5 позаду, оглянете поле, і коли ви упевнені, що достатньо перевірили поле, дайте сигнал про продовження руху. Швидший метод - рухатися мимо вашого товариша перекочуванням, поки він оглядає поле і прикриває вас. У будь-якому випадку, не переміщайтеся більш ніж на десять метрів одночасно, і завжди один гравець повинен йти позаду іншого. Задній завжди повинен бути готовий прикрити переднього.

Лінія.

Обидва - приблизно на одному рівні, але один повинен йти близько до межі поля, щоб бути уразливим тільки з одного боку. Ближній до центру гравець рухається "уступом назад"(3-7 метрів). Гравець, що йде уздовж межі має мету зайти у фланг супротивникові, другою повинен піклуватися про центр. Пам'ятаєте, що потрібно просунутися якомога глибше, але не ідиті в центр, де ви будете уразливі з декількох сторін.

Смертельний номер.

Використовується, коли у одного з гравців закінчився газ або кульки. Гравець вибігає із-за укриття і біжить у бік супротивника, зображаючи небезпечну атаку і привертаючи до себе увагу. В цей час інший гравець повинен скористатися цією ситуацією, обійти і уразити супротивника. Отже не здайтеся, навіть якщо ви залишилися без шариков/газа/маркера.

Два до одного.

Отже, ви просунулися, ви знайшли супротивника. Якщо він один, без підтримки допомоги, усувайте його щонайшвидше. Один "тримає" його, інший обходить, щоб уразити його з вигіднішої позиції. Інше рішення полягає в тому, щоб узяти супротивника "на аут" (підійти впритул, навести на нього маркер, і ввічливо попросити покинути поле). Як тільки ви прибрали його, негайно займіть його укриття, оскільки поряд може бути інший супротивник.

Двоє на двоє.

Найбільш звичайна помилка - "Ти береш одного, а я - іншого". Легко зрозуміти, що 2х1 зазвичай перемагатимуть, але хто може знати результат 2х2? Вирішите, кого з супротивників слід уразити першим. Ви повинні діяти швидко, і достатньо скоро опинитися в ситуації 2х1. Дійте активно, ви - мисливці, супротивники - кролики.

1)Просте придушення.

Потім наступний хід:

2) Заплутуючий хід.

3) Коли вас виявили першими і по вас вже стріляють, ось що ви можете зробити: Коли і (D) і (C) стріляють в (A), як правило жоден не бачить (B), який може спробувати обійти і уразити спочатку (C), а потім і (D), що спрацьовувало неодноразово

Висновок.

Пам'ятайте, ви повинні контролювати ситуацію. Якщо ви ховаєтеся і втягуєте голову в плечі, кожного разу коли у вас летять кульки, ви ніколи не будете хорошим гравцем, яким ви хотіли б стати. Ви, принаймні, такі ж небезпечні, як і ваш супротивник, так не бійтеся його! Робіть непередбачувані речі. Виявіть супротивника першим, прицельтесь і стріляйте. Якщо це не працює, намагайтеся стріляти з різних позицій. Як тільки ви зробите так, щоб супротивник притиснувся до укриття (землі), не дозволяйте йому підняти голову. Уразите його.

 
Поделиться с друзьями:
Опитування
Чи подобається Вам активний відпочинок?
 
Випадкове зображення
dr18.jpg

Яндекс.Метрика

Дом отдыха Уголек