УкраїнськаРусский
Головна Пейнтбол Поради новачкам

Поради новачкам

Неправильний вибір позиції.

Новачки думають, що спочатку потрібно захистити себе, і тільки потім ставати загрозою супротивникові. Вони вибирають найтовще дерево, або найбільший бункер, до якого найпростіше добігти і довго там ховатися. При цьому вони не бачать ні поля, ні розвитку гри, не здатні ні підтримати товаришів, ні повідомляти їм яку або інформацію. Вони думають, що сидять в засідці. Новачки, які ломляться в атаку, підходять дуже близько до супротивника, потрапляють під шквальний вогонь з декількох позицій відразу і вимушені ховатися за перше укриття, що попалося. Вони навіть не можуть стріляти у відповідь, щоб поліпшити ситуацію, і не просять допомоги у товаришів по команді. У результаті першими виходять з ігрового поля, повністю покриті фарбою "атакуючі" новачки, а за ними наступає чергу і новачків "із засідки"

Image

Намітьте вашу початкову позицію перед стартом гри. Хороша позиція - та, яка має достатнє прикриття і дозволить дивитися і стріляти навколо. Ви повинні бути на відстані пострілу від супротивника, але не дуже близько, так, щоб ви могли рухатися позаду вашого укриття. Якщо ваше укриття настільки мало, що ви не можете навіть висунути голову, позаду повинен знаходитися ваш товариш, який прикриватиме вас і час від часу повідомляти розташування супротивника.

Image

Новачки не бачать супротивника.

Зазвичай перемагає гравець, який побачив супротивника першим. Проте, новачки думають, що якщо вони висовуватимуть голову, вони стануть легкою метою і тому майже ніколи не дивляться навколо. Ті ж, хто все-таки користується очима, зосереджуються на одній-єдиній меті, абсолютно не обертаючи уваги на те, що відбувається навколо. Не бійтеся дивитися навколо - ніж більше інформації ви отримаєте, тим більше вірогідність перемоги. Звичайно, ваша голова буде метою, особливо якщо вона стирчить над укриттям. Якщо ви вирішуєте дивитися поверх укриття, а не справа/слева, робіть за 1-2 секунди: перша секунда - вас відмітили, друга секунда - супротивник прицілився, третя секунда - у вас летить кулька.

Новачки мало рухаються.

Новачки недостатньо рухаються. Якщо ваша позиція невдала - зміните її. Наприклад, якщо ви залишилися "захищати базу" - це завжди помилка: якщо решта команди йде вперед, то вони добилися б більшого успіху разом з вами, а якщо супротивники зуміють перестріляти ваших товаришів і дістануться до бази, де ви знаходитеся один. У будь-якому випадку, навіть якщо ваша команда переможе, ви будете даремні. Якщо ви знаходитеся без підтримки на невдалій позиції, де вас легко виявити і уразити, є тільки три допустимі дії:

1. Відступати щонайшвидше.

2. Відстрілюватися до останнього.

3. Кричіть і вимагайте підтримки, указуйте розташування супротивника.

Проте пам'ятайте, що крики почують і супротивники, що може розкрити вашу позицію.

Інший недолік - упертість. Коли новачок бачить супротивника, він сосредотачивается на цьому укритті і забуває про решту всього поля, він навіть не може уявити, що хитрий супротивник може куди-небудь зміститися, щоб отримати вигідніший кут обстрілу. Якщо супротивник вас засік, ви повинні бути готові переміститися так, що він не знатиме, куди ви поділися і звідки прилетить ваша підступна куля.

Новачки мовчать.

Переговори новачків зазвичай зводяться до двох фраз: "я попaв" або "в мене попaли". Новачок тримає свої проблеми при собі, не просить про допомогу, коли необхідно і не повідомляє товаришів про супротивників, яких він засік. Єдина гідна причина дотримувати тишу - засідка, але, як тільки вас виявили, немає ніякого резону мовчати. Ви можете отримати допомогу, якої потребуєте ви, і передати товаришам інформацію, якої потребують вони.

Новачки мало стріляють.

Як правило, новачки вважають пейнтбольний маркер снайперською гвинтівкою і намагаються потрапити одним пострілом в голову, що стирчить над укриттям, з 100 метрів. Інша часта помилка - думати, що кулька летить також швидко як куля, і намагатися потрапити в гравця, що біжить. Запам'ятайте, стріляти по виявленому супротивникові потрібно не одиночними пострілами, а серіями по 3-4 кульки, оскільки завжди є вірогідність того, що куля піде убік або не розколеться. Якщо ж ваш супротивник переміщається, стріляйте не в нього, а з попередженням, перед ним або по тому місцю, куди він прямує, тоді він сам прибіжить в струмінь куль. Багато новачків думають, що кожна випущена ними куля повинна розколотися на камуфляжі супротивника, і тому не ведуть вогонь з метою підтримати товаришів, притиснути супротивника за укриття або симулювати атаку. Іноді треба стріляти в невидимого супротивника для того, щоб змусити його сховатися за укриттям, не дати йому висунути голову, тоді як один з ваших товаришів просувається вперед і вражає його. Також за допомогою частої неприцільної стрілянини і криків створюють шум і видимість атаки для відвернення супротивника на себе і прикриття справжньої атаки у іншому місці.

Вивід.

Новачки роблять такі помилки в основному тому, що вони бояться куль. Запам'ятайте пейнтбол - це тільки гра, у пейнтболі не вбивають і не ранять. Якщо у вас в руках є маркер з кульками і газом, ви не менш небезпечні для суперника, чим він для вас. Експериментуйте, пробуйте що-небудь новеньке, накопичуйте досвід. Спробуйте що-небудь забавне - врешті-решт, адже ви граєте у пейнтбол для задоволення!

 
Поделиться с друзьями:
Опитування
Чи подобається Вам активний відпочинок?
 
Випадкове зображення
134.jpg

Яндекс.Метрика

Дом отдыха Уголек