УкраїнськаРусский
Головна Пейнтбол Що таке пейнтбол

Що таке пейнтбол

Пейнтбол - технічна спортивна гра з розряду екстремальних, що імітує швидкоплинні вогняні контакти на обмеженому просторі. Для такої імітації використовується спеціальний пневматичний пристрій (маркер) і желатинові кульки з фарбою. Ігри проводяться на лісах або відкритих полях, приміщеннях, з природними або штучними перешкодами і укриттями. Розрізняють пейнтбол як вид відпочинку - для всіх охочих, як спосіб тренування - для охоронців, поліцейських або спецназу і як спорт - для турнірних команд. Поодинці або командою (від 3-х і більш за чоловік), по різних сценаріях у присутності суддів. Гра зазвичай триває до 20 хвилин, за ігровий день можна встигнути зіграти 10-15 разів.

Image

Але і граючи постійно в одному і тому ж місці нудьгувати не доведеться - ми запропонуємо Вам безліч різноманітних ігрових сценаріїв.

Останніми роками пейнтбол стає все більш популярним видом активного відпочинку. Багато хто вперше відкрив для себе пейнтбол як прекрасну можливість цікаво і активно провести вихідний день або декілька годин вільного часу.

Ви славно попрацювали і заслужили хороший відпочинок. І ваші співробітники, між іншим, теж. Корпоративним клієнтам ми пропонуємо проведення пейнтбольных міні-турнірів. Можете постріляти один в одного або позмагатися з конкурентами або партнерами. Крім фізичного навантаження Вашим співробітникам гра в пейнтбол дасть хорошу емоційну розрядку, допоможе проявити якості лідера і укріпити уміння працювати і грати в команді. А керівництво зможе всі ці якості по гідності оцінити. Пейнтбол як спорт безпечніший за теніс, футбол і гольф (по оцінках американських страхових компаній). По-перше, що все знаходяться в зоні, де можлива стрілянина, зобов'язані носити захисні маски. По-друге, маркери регулюються так, щоб швидкість вильоту кульки не перевищувала 90 метрів в секунду, при цьому навіть при найневдалішому попаданні максимум неприємностей - це синяк. У третіх, перед грою завжди проводиться інструктаж по техніці безпеки. У четвертих, на полі присутні судді, які забезпечують безпеку гравця в нештатних ситуаціях. У пейнтболі не існує яких-небудь специфічних небезпек, але це спорт, і, як в будь-якому спорті, тут можливі травми - все залежить від вашої власної обережності і дотримання правил.

Image

Ви ще жодного разу в житті не грали в пейнтбол? Радимо терміново заповнити цей пробіл. Цікаве проведення часу Вам гарантоване. Звертайтесь до менеджера.

 
Поделиться с друзьями:
Опитування
Чи подобається Вам активний відпочинок?
 
Випадкове зображення
pc110015_1.jpg

Яндекс.Метрика

Дом отдыха Уголек